ایمیل مارکتینگ ابزاری برای رونق کسب و کار marketing tools

افزایش فروش با ایمیل مارکتینگ marketing tools

ابزار ایمیل مارکتینگ یا marketing tools

 

 

http://s9.picofile.com/file/8273145592/e_Marketing_Bia2Mah_ir_.jpg
 

 

شما هم اگر شغلتان فروش محصولات الکترونیک یا فیزیکی هست و در فکر افزایش فروش خود هستید به طوری که بتوانید فروش خود را چهار تا پنج برابر افزایش دهید قطعا یک راهکار مناسب آن ایمیل مارکتینگ است. تحقیقات در این حوزه نشان میدهد اگه ۱۰۰۰ تومان در زمینه ایمیل مارکتینگ هزینه کنید ۴۰۰۰۰ هزار تومان برای شما سودآوری ایجاد خواهد کرد . ایمیل مارکتینگ بهینه ترین روش برای افزایش درآمد کسب و کار شما میباشد  در ادامه روشهایی برای پول سازی بیشتر با ایمیل مارکتینگ را به شما ارائه خواهیم داد.
مرحله اول - تهیه لیست : اولین کاری که برای راه اندازی یک ایمیل ماکتینگ هدفمند بایستی انجام دهید باید لیست بزرگی از ایمیل های مشتریان خود تهیه کنید . هرچه تعداد ایمیل های شما بیشتر باشد فروش شما هم افزایش خواهد یافت این به این معنا نیست که از بانک های ایمیل نا معتبر استفاده کنید، برای این که لیست ایمیل خود را گسترش دهید سعی کنید در ایمیل خود از صفحات فرود استفاده کنید و در وب سایتتان از وب فرم یا همان فرم اشتراک استفاده کنید و ایمیل بازدید کنندگان وب سایتتان را ثبت کنید و لیست ایمیل خود را گسترش دهید. بزرگترین راز موفقیت در ایمیل مارکتینگ اندازه لیست ایمیل شما مناسب با بازار هدف شما می باشد .  هر چه این لیست بزرگتر باشد، فروش شما نیز بیشتر خواهد بود .

 

 

 

ایمیل مارکتینگ
 

 

مرحله دوم - صفحه فرود : اهمیت صفحه فرود یا همان لندینگ پیج در تبلیغات به حدی زیاد است که می تواند در فروش و جذب مشتریان شما تاثیر بسزایی داشته باشد. در نظر داشته باشید که هیچ عکس و لینک غیر مرتبطی را در صفحات فرود قرار ندهید زیرا باعث می شود که شما از هدف اصلی خود در تبلیغات دور شوید. پیشنهاد ما برای این که بتوانید از طریق ایمیل مارکتینگ در کسب و کارتان موفق باشید این است که در صفحه ی فرود خود یک هدیه و یا دانلود رایگان از پی دی اف های آموزشی و… قرار دهید و بازدید کنندگان خود را تشویق به ثبت نام در وب سایتتان کنید.زمانی که لیست ایمیل خود را تهیه کردید بهتر است به مشتریان خود محصولات خود را ارائه دهید و به آنها این اطمینان را بدهید که برای محصولات خریداری شده پشتیبانی هم خواهید داشت. با این روش به آنها این اطمینان را می دهید که در ازای خریدشان در صورت وجود مشکلی می توانند با پشتیبانی و خدمات شما آن را حل کنند.
 

 

 

ارسال ایمیل انبوه 

 

مرحله سوم - اهمیت به موضوع ایمیل : شما باید به موضوع ایمیل ارسالی اهمیت دهید . موضوع در ایمیل همان نقشی را بازی می کند که یک تیتر خبری برای یک مقاله روزنامه بازی می کند. تیتر روزنامه در خواننده ایجاد کنجکاوی میکند تا وی را متقاعد به خواندن مقاله کند. همین موضوع برای ایمیل نیز صادق است. شما می توانید این موضوع را در رابطه با ایمیل ها امتحان کنید تا ببینید که کدام یک شانس باز شدن بیشتری را دارند.
با ارسال ایمیل با موضوع جذاب باعث می شوید که نرخ باز شدن ایمیل های شما افزایش یابد و در نهایت میزان فروش شما افزایش یابد. با استفاده از یک نرم افزار مدیریت ارتباط با مشتری، مشتریان بالقوه ی خود را شناسایی کرده و با تیم فروش خود آن ها را پیگیری کنید. این تماس ها به عنوان فرصتی برای شما جهت جمع آوری ایمیل بیشتر می باشد. چگونگی ارتباط برقرار کردن آنها با محتوایی که برای آنها ارسال کرده اید بسیار بهتر از درخواست از آنها برای صرف وقتی جهت آشنایی بیشتر با محصولات و خدمات شما می باشد.